Image Alt

Franczyza Sushi Today

z pasji & z perfekcji

TWÓRZMY RAZEM

z pasji & z perfekcji

NASZ KONCEPT

Sushi Today by Sakana to nowy koncept franczyzowy wirtualnych kuchni oraz butikowych kiosków oferujących dania inspirowane japońskim street food w formule take-away and delivery. Koncept został opracowany wspólnie z marką Sakana działającą na polskim rynku od dwudziestu lat.

z pasji & z perfekcji

Twój sukces

Dołącz do naszego programu franczyzowego i działaj z renomowaną marką. W/g „Euromonitor” rynek tzw. „ghost kitchen“ lub też „kuchni wirtualnych“ produkujących dania wyłącznie w dostawie w 2030 osiągnie wartość 1 biliona dolarów. To najszybciej rozwijająca się gałąź rynku gastronomicznego. Z naszym konceptem masz szansę stać się częścią światowego trendu. Nieduża inwestycja i szybki zwrot z kapitału. Sushi to wiodący produkt w dostawach na polskim rynku.

z pasji & z perfekcji

Franczyza

W ramach pakietu franczyzowego Partner otrzymuje gotowy model prowadzenia własnego punktu gastronomicznego, w którym wiodącymi produktami są dania kuchni japońskiej w sprzedaży na miejscu oraz w dostawie. Naszą sieć wyróżnia wysoka jakość produktu i atrakcyjne stale rozwijane menu.

z pasji & z perfekcji

DLA KAŻDEGO

Niezależnie czy jesteś kucharzem, czy odkrywasz dopiero pasje do gotowania, czy masz ambicje stać się restauratorem, czy myślisz o rebrandingu istniejącej restauracji…. Sprawdż, który z naszych pakietów franczyzowych pasuje najlepiej do Ciebie.

z pasji & z perfekcji

ROZWÓJ SIECI

Poszukujemy partnera w następujących lokalizacjach

Kraków

Katowice

ZAPROPONUJ SWOJĄ LOKALIZACJĘI SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Gdańsk

Górny Mokotów – Warszawa

Kabaty – Warszawa

Piaseczno

Legionowo

Opole

Płock

Bydgoszcz

Lublin

Bielsko-Biała

Olsztyn

Częstochowa

Radom

Kielce

Rzeszów

z pasji & z perfekcji

napisz do nas