Image Alt

O nas

z pasji & z perfekcji

Sushi Inaczej

Postanowiliśmy zerwać ze stereotypem, iż dobre sushi musi być drogie, a produkt w dobrej cenie ma być pozbawiony smaku i kunsztu prawdziwych Szefów Kuchni.

Wspólnie ze znaną marką Sakana i najlepszymi Sushi Masters, opracowaliśmy unikatowe menu naszych kiosków, w tym wiele pozycji dla Wegan i Wegetarian, które doskonale sprawdzi się również w cateringu i ofercie na wynos. O jakości sushi decyduje nie tylko świeżość i doskonała jakość składników, ale również jak najkrótszy czas między przygotowaniem a spożyciem. Dlatego też, wszystkie nasze zestawy są przygotowywane na zamówienie. To odróżnia nas od ofert innych kiosków z gotowym sushi. Dla nas szybkość obsługi i rozsądna cena muszą iść w parze z jakością porównywalną do najlepszych restauracji. W naszym serwisie on-line, łatwo i szybko zamówisz swoje ulubione maki i nigiri lub wybierzesz zestawy skomponowane przez naszych Szefów Kuchni z dostawą do domu. Odwiedzaj nasz serwis jak najczęściej, prawie codziennie pojawiają się nowe produkty i ciekawe promocje. Najlepiej od razu zapisz się na nasz newsletter a sami poinformujemy Cię co dzisiaj nowego przygotowaliśmy.

Obiecujemy, że nasi Szefowie Kuchni oraz Partnerzy, których zaprosiliśmy do współpracy, będą konsekwentnie pracować nad rozwojem naszych produktów, wychodząc poza utarte ścieżki. Nasze punkty sprzedaży, swoim charakterem i designem, najlepiej pokazują jak dużą wagę przykładamy do detali.